×

QR Code Özelliği

Ekipmanla ilgili oluşabilecek aksaklıkları kontrol sırasında sisteme yalnızca anlık olarak çekilen fotoğrafı yükleyerek engelleyin.

Sisteme ekipman eklerken otomatik atanan QR Code'un bir kopyasını ekipmanın en uygun görünen yerine ekleyerek İSG Saha Takip Web veya Mobil Uygulamasına kendi kullanıcı adınız ile giriş yapın. Giriş ekranında bulunan ilgili alanda QR Code'u taratarak tüm ekipman bilgilerine ulaşın.

qr code Özelliği
qr code Özelliği mobil
Ekipman Kontrolünde Yol Arkadaşınız İSG Saha Takip!

Periyodik bakım ve kontroller sırasında saha içerisinde, ekipman QR etiketiyle anlık kontrol sağlayın. Hasarsız ekipmanlarınızı kusursuz kontrol ederken İSG Saha Takip Mobil Uygulaması yanınızda!

anlık fotoraf çekme

Ekipman Takip ve Kontrolü

İSG Saha Takip Sistemi, iş yerlerinde kullanılan her türlü ekipmanın takibini yapar ve periyodik kontrollerini hatırlatarak düzenli olarak kontrol edilmesini sağlar. Bu sayede, ekipmanların zamanında ve eksiksiz bakımları yapılır, olası güvenlik riskleri minimize edilir.

ekipman takip ve kontrolü
ekipman takip ve kontrolü mobil

Raporlama ve Analiz

İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipman Kontrolü Yazılımı, kapsamlı raporlama ve analiz araçları sunar. Bu sayede işletme yöneticileri, çalışanların ekipmanları nasıl kullandığını, hangi ekipmanların daha sık arızalandığını ve bakım gerektirdiğini kolayca takip edebilirler. Bu veriler, gelecekteki güvenlik stratejilerinin geliştirilmesinde de büyük bir rol oynar.

raporlama ve analiz

Hatırlatmalar ve Bildirimler

İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipman Kontrolü Yazılımı, düzenli olarak ekipman kontrolü yapılması gereken zamanlarda otomatik hatırlatmalar ve bildirimler gönderir. Bu sayede çalışanlar ve yöneticiler, periyodik bakım ve kontrolleri aksatmadan gerçekleştirebilirler.

hatırlatma ve bildirimler

Sorunsuz Destek

İSG Saha Takip için aklınızda soru işareti kalmayacak!
Ekipman kontrolleri sırasında karşılaştığınız tüm problemler için her an yanınızdayız.
destek@isgsahatakip.com adresinden size anlık ve sorunsuz destek sağlıyoruz.
sorunsuz destek
Uyumluluk ve Standartlar

İş sağlığı ve güvenliği düzenlemeleri zaman zaman değişebilir. İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipman Kontrolü Yazılımı, işletmelerin mevcut yasal düzenlemelere uyumunu takip ederek güncel standartlara göre ekipmanların kontrolünü ve eksiksiz uyumluluğunu sağlar.

6331 Sayılı İş Güvenliği Kanununa uygun olarak geliştirilmiştir.

uyumluluk ve standartlar
Siz de İSG Saha Takip Sisteminden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçin
İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipman Kontrolü Yazılımı
© 2022 www.isgsahatakip.com - Her Hakkı Saklıdır.